21 stycznia ruszyła rejestracja na szczepienia dla seniorów 70+. Ale wciąż nie wszyscy mają wyznaczone terminy. Nadal szczepione są osoby z wcześniejszego etapu. Reszta czeka na telefon. Piszemy o tym w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin. LINK DO NAJNOWSZEGO WYDANIA
Komentarze