O północy zakończyła się nasza zabawa, podczas której wybieraliśmy Mikołaja i Śnieżynkę 2020. Na zwycięzców - Emilkę oraz Huberta i Bartłomieja - czekają nagrody do odebrania od środy w redakcji "Kuriera Gmin". Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy.
Komentarze