Reklama

Życzenia świąteczne 2019. Co napisać do rodziny i znajomych?

23/12/2019 12:02
Mamy dla Was zbiór życzeń świątecznych na Boże Narodzenie w  2019 roku. Każdy znajdzie coś dla siebie: są wesołe, poważne, tradycyjne i śmieszne. Wybór jest duży. Wyślij życzenia swojej rodzinie i znajomym.  *** Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości, aby Tobie się darzyło, z roku na rok lepiej było. *** W te święta magiczne - życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek, z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. *** Jak bombka na choince i gwiazda na niebie, tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie i daje Ci spokój, radość i wiarę w te święta radosne, hojne i wspaniałe. Wesołych Świąt życzą... *** Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia. *** Gdy na niebie wigilijnym pierwsza gwiazdka zaświeci, gdy w spokoju do stołu zasiądziecie, niech z kolędą przypłyną do Was te życzenia zdrowia, miłości oraz wszelkiej obfitości. *** Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzymy, by Św.Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości! Życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom wszystkiego najlepszego. Wesołych Świąt ! *** Święta Bożego Narodzenia niech będą dla Was uroczystością radosną i pełną blasku, zapowiedzią szczególnie głębokiego doświadczenia łaski i miłosierdzia Bożego. Tego życzy… *** Najserdeczniejsze życzenia miłej i pełnej nastroju wieczerzy wigilijnej oraz spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie nadchodzący Nowy 2020 Rok. *** Święta Bożego Narodzenia niech będą dla Was uroczystością radosną i pełną blasku, zapowiedzią szczególnie głębokiego doświadczenia łaski i miłosierdzia Bożego. Tego życzy… *** Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, Że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, I gwiazdy na dach spadające, A wszędzie to ufne czekanie ? Czekajmy - dziś cud się stanie *** Gdy pierwszą gwiazdkę , ujrzysz na niebie, Wspomnij tych, co kochają Ciebie, Gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek, Ode mnie uściśnie! *** Cicha noc, święta noc, jakiż w tobie dzisiaj cud, w Betlejem dziecina Święta wznosi w górę swe rączęta błogosławi lud. Radosnych Świąt życzy... *** W te Święta magiczne Życzenia ślę liczne: Pachnących jodełek Z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów Od wesołych elfów. Pod obrusem sianka A za oknem bałwanka. *** W dzień Bożego Narodzenia ślę zimowe pozdrowienia. Nowy rok niech ześle blaski Bożej chwały, Bożej łaski. *** W domach ciepło, świątecznie, choinka wiruje światłami, stosy prezentów piętrzą się wokół, świat wypełniony jest życzeniami. *** Renifer Rudolf grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta. Wszystkie smutki wnet pójdą w kąt, serdecznie życzę wesołych świąt. *** Niechaj Betlejemskiej stajenki gwiazdka, rozjaśni pokoje Waszego gniazdka, i szczęściem rozjaśni cały mrok, a z dróg życia usunie wszelki smutek i zło. *** Niech choinka pachnie lasem, niech zwierzaki mówią basem. Niech w Twym domu radość gości, a w karpiu będzie mało ości. *** Tradycyjnie, jak co roku, sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja Ci życzę: uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha. Wesołych Świąt! *** By Ci wszystko pasowało, by kłopotów było mało. By się wiodło znakomicie, by wesołe było życie. Sto całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek. *** Wesołego jajka! Oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka miała być choinka! Więc, życzę karpia smacznego, Mikołaja bogatego, szczęścia i radości, prawdziwej miłości i uśmiechu od ucha do ucha. *** Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo uśmiechu na twarzy, miłości, radości, szczęścia oraz wrażliwości. *** Zielone gałązki, a na każdej świeczka, W stroiku z bibułek stoi choineczka Gdy zaświeci gwiazdka między gałązkami, Wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy. *** Prezentów bez liku i choinki do sufitu... Czyli świąt na 102 - tego życzę ja. *** Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę , Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni, Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei , By spełniło się choć jedno z twoich marzeń, Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń. *** Jak bombka na choince i gwiazdka na niebie, tak mała Dziecina, zjawia się u Ciebie, a wraz z Nią me serdeczne życzenia: zdrowia, miłości i powodzenia. *** Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze, życzy… *** Leci do Ciebie aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na Twym stole go położy i ode mnie życzenia Ci złoży. *** Lawiny radości, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów bez liku, wiele kolędników oraz Sylwestra do rana z lampką szampana! *** Choinki świecącej, gwiazdki błyszczącej, pysznej kolacji, sylwestrowej libacji, gwiazdora grubego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń, spełnienia marzeń. ***

Choć w te święta się nie ujrzymy, wszystkiego dobrego szczerze życzymy. Zdrowia, szczęścia i radości, stołu sutego i wspaniałych gości.

Wesołych Świąt!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości