Reklama

Żyję nadzieją, że droga do mojego wyleczenia jest bliska - pisze Kasia Ryszka

21/12/2020 19:33

Walcząca o powrót do zdrowia Kasia Ryszka z Brzegu Dolnego pisze o swojej walce i samopoczuciu.

- Ten mijający rok, dzięki WAM, jest dla mnie wspaniały a zbliżające się święta będą wesołe i otulone nadzieją na to, że droga do mojego wyleczenia jest bliska - pisze młoda mieszkanka Brzegu Dolnego. - W przyszłym roku czeka mnie jeszcze kilka wyjazdów do kliniki w Niemczech. Jeden w marcu a następne od sierpnia do listopada. Serdecznie WAM Kochani dziękuję za Wasze serca i składam najgorętsze życzenia - zdrowych, wesołych i cudownych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym 2021 roku pomyślności wszelakiej. Ściskam Was wszystkich mocno i pozdrawiam serdecznie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości