Reklama

1847 przypadków koronawirusa w regionie

12/11/2020 18:34

- Mamy 1847 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów:dzierżoniowskiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, średzkiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i złotoryjskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 42 074.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 37 587,liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2087 ,liczba osób hospitalizowanych: 1637,liczba osób wyleczonych z COVID-19 15454: .
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości