Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym podczas realizacji zadań w ramach służby ponadnormatywnej na terenie miasta Brzeg Dolny podjęli czynności wobec 46-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego.
W toku wykonywania kontroli osobistej mężczyzny funkcjonariusze ujawnili, że posiadał przy sobie m.in. strzykawki oraz woreczki strunowe z zawartością substancji, która po badaniu narkotestem okazała się być heroiną. Mężczyzna w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających został zatrzymany przez funkcjonariuszy, a substancja została zabezpieczona.
46-latek usłyszał już zarzuty. Mieszkaniec powiatu wołowskiego odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze