Reklama

AKTYWNE SOŁECTWA. Mieszkańcy Uskorza Wielkiego odbudowali "ścieżkę zmysłów"

29/07/2022 09:35

Mieszkańcy Uskorza Wielkiego po raz kolejny udowadniają, że można na nich liczyć w każdej sytuacji.

 Gdy tylko otrzymują sygnał od swojej pomysłowej Pani Sołtys, że jest praca do wykonania, w kilka chwil zbiera się grupa aktywistów gotowa do działania. Tym razem postanowili własnoręcznie odbudować „ścieżkę zmysłów” umieszczoną na boisku sportowym w Uskorze Wielkim.

Przypomnijmy, że ścieżka zmysłów to projekt, który ma na celu pobudzić zmysły pozawzrokowe w większym stopniu niż, to zwykle dzieje się w codziennym życiu. Trasa wykonana jest materiałami pochodzącymi ze środowiska naturalnego, np. szyszki, igliwie, kora, kamienie, piasek (kompozycja materiałów może być dowolna), a co najważniejsze są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Mieszkańcy w ciągu jednorazowej akcji odbudowali jedną z ciekawszych (ale nie jedynych) atrakcji w swojej wsi. Uwieńczeniem pracowitego dnia był poczęstunek i spotkanie integracyjne. Wielkie wyrazy uznania

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości