Reklama

Billboard krytykujący lokalne władze zawisł w mieście. Wiemy kto za tym stoi

20/11/2020 14:46

Jedna z radnych nie wytrzymała i postanowiła poinformować wszystkich mieszkańców o tym, co dzieje się w gminie. Zamówiła billboard i wywiesiła go przy jednej z dróg. - Nie mam już niczego do stracenia - mówi Kurierowi. Ludzie boją się „podskoczyć”, bo albo sami stracą pracę, albo wyrzucą z niej kogoś z ich rodziny. Tu grają rolę powiązania, zależności, układy.

Szczegóły znajdziecie w najnowszym wydaniu "Kuriera Gmin".

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU PO ELEKTRONICZNE WYDANIE GAZETY

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości