Reklama

Co wybudują w miejscu wyciętych drzew przy Rokicie?

16/01/2020 11:00
Brzeg Dolny - wycinają drzewa między PCC Rokita S.A. a osiedlem Fabrycznym. Radny Piotr Kozdrowicki pyta i interweniuje w sprawie wycinki lasu przy PCC Rokita. Wiemy, co tam wybudują. Czytaj o tym tutaj lub w wersji papierowej - do kupienia. Autorem filmu i zdjęć jest Stowarzyszenie Brzeg Dobry. [video width="1920" height="1080" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/vid_20200115_114945778.mp4"][/video]    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości