Reklama

Dyrektorka wołowskiej dwójki przeszła na emeryturę

26/01/2023 12:32

Wczoraj w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wołowie odbyło się uroczyste pożegnanie Małgorzaty Grzeczkowicz - Mandat, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie, która przeszła na zasłużoną emeryturę.

W pożegnaniu udział wzięli burmistrz Dariusz Chmura, wiceburmistrz Jan Janas, sekretarz Anna Brodziak - Cisak, dyrektorzy placówek edukacyjnych Gminy Wołów, przewodniczący Rady Miejskiej w Wołowie Jan Tomków i radne Marta Mosiek oraz Barbara Jagodzińska. 
 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości