Wczoraj w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wołowie odbyło się uroczyste pożegnanie Małgorzaty Grzeczkowicz - Mandat, dyrektor Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie, która przeszła na zasłużoną emeryturę.
W pożegnaniu udział wzięli burmistrz Dariusz Chmura, wiceburmistrz Jan Janas, sekretarz Anna Brodziak - Cisak, dyrektorzy placówek edukacyjnych Gminy Wołów, przewodniczący Rady Miejskiej w Wołowie Jan Tomków i radne Marta Mosiek oraz Barbara Jagodzińska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze