Decyzją kapituły programu Symbol 2020 Gmina Wołów uzyskała tytuł "Symbol Polskiej Samorządności 2020".
- „Symbol” jest ogólnopolskim programem promocyjnym prowadzonym przez redakcję „Monitora Polskiego” w Dzienniku Gazecie Prawnej - informuje Urząd Miejski w Wołowie. - Nagroda ta jest ogromnym wyróżnieniem dla naszego samorządu. Dziękujemy za docenienie naszych starań i pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców - mówi Dariusz Chmura - burmistrz gminy Wołów.
Komentarze