Reklama

Gmina pochwaliła się nagrodą

13/11/2020 18:35

Decyzją kapituły programu Symbol 2020 Gmina Wołów uzyskała tytuł  "Symbol Polskiej Samorządności 2020".

- „Symbol” jest ogólnopolskim programem promocyjnym prowadzonym przez redakcję „Monitora Polskiego” w Dzienniku Gazecie Prawnej - informuje Urząd Miejski w Wołowie.  - Nagroda ta jest ogromnym wyróżnieniem dla naszego samorządu. Dziękujemy za docenienie naszych starań i pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców - mówi Dariusz Chmura - burmistrz gminy Wołów.

/źródło: UM Wołów/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości