Po strajkach kobiet, które wyszły na ulicę, w mieście pojawiły się billboardy wspierające je. Tymczasem Prokuratura Rejonowa w Trzebnicy wydała decyzję w sprawie doniesienia na organizatorów strajku i osób, które w nim uczestniczyły oraz policjantów, którzy zabezpieczali protesty.
Piszemy o tym w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin. Zapraszamy do lektury.
Komentarze