Reklama

Jest już nowa świetlica i zagospodarowany teren wokół niej

23/11/2020 08:26

Zakończono budowę świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem i zagospodarowaniem terenu w miejscowości Pysząca.

- Nowy budynek będzie pełnił funkcję obiektu kulturalnego, korzystać z niej będą mogli nie tylko dorośli, ale również dzieci - informuje dolnobrzeski magistrat. - Obok nowo wybudowanej świetlicy powstał kolorowy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawką, bujakiem sprężynowym oraz drabinkami. Wokół placu rozstawiane są ławki dla opiekunów bawiących się dzieci.

źródło:Brzegdolny.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości