Pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie rozpoczęli prace polegające na koszeniu poboczy przy ścieżce rowerowej Wołów-Lubiąż. /źródło: UM Wołów/
Komentarze