Reklama

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą. Działania policji nad Odrą

03/08/2020 09:57

Dolnobrzescy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz z Komendantem Posterunku Państwowej Straży Rybackiej we Wrocławiu przeprowadzili działania prewencyjne na rzece Odra pod nazwą „Bezpieczna Woda 2020”.

Policjanci Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym zainicjowali wspólne działania prewencyjne na rzece Odra, do udziału, w których zaprosili funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a także Strażników Posterunku Państwowej Straży Rybackiej we Wrocławiu. Celem działań była poprawa bezpieczeństwa osób przebywających nad wodą jak również kontrola jednostek pływających, ujawnianie dzikich kąpielisk, a także zwalczanie kłusownictwa i szkodnictwa przyrodniczego. Służby dokonały kontroli rzeki Odry oraz linii brzegowej Odry. Dokonali także kontroli lokalnego kąpieliska, gdzie rozdawali odpoczywającym ulotki i gadżety oraz przypominali o zasadach bezpiecznego wypoczywania nad wodą. Podczas działań wylegitymowano 23 osoby, skontrolowano 10 pojazdów i ujawniono 14 wykroczeń. Działania prowadzono w ramach ogólnopolskiej Kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" oraz akcji prewencyjnej "Bezpieczny wypoczynek nad wodą".

/fot. archiwum/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości