Reklama

Lombard, Szpak i Łobuzy na Dniach Brzegu Dolnego

04/05/2019 09:25
Od 7 do 9 czerwca na terenie za halą KHS Rokita odbędą się dni Brzegu Dolnego. W pierwszy dzień, tj. piątek, 7 czerwca o godzinie 22.00  mieszkańcy będą mieli możliwość posłuchać zwycięzcy Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, zdobywcę drugiego miejsca w telewizyjnym show X Factor Michała Szpaka, który przybędzie wraz z zespołem.  Sobotni wieczór będzie obfity w dwa koncerty: pierwszy o 20.30 zagra Lombard, znany chyba wszystkim polski zespół rockowy, a tuż po nim, w okolicach 22.00 czadu dadzą Łobuzy- alternatywa dla disco polo. W niedzielę 9 czerwca w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski na osiedlu Fabrycznym o godzinie 18.40 odbędzie się koncert Chóru Filharmonii z Houston, pod dyrekcją Betsy Cook Weber. Wydarzeniu będą towarzyszyły imprezy towarzyszące- food trucki, dmuchańce, wesołe miasteczko, stoiska handlowe i z konkursami.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości