Reklama

Nauka zdalna przedłużona do końca lutego

15/02/2021 10:22

W poniedziałek, 15 lutego weszła w życie nowelizacja rozporządzenia dotycząca czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół. W trybie stacjonarnym wciąż mają się uczyć uczniowie klas 1-3, pozostali zostają jeszcze w domach. 

Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia obecnie obowiązujące zasady funkcjonowania szkół zostają przedłużone do końca lutego. Tryb nauki klas 1-3 pozostaje bez zmian. Najmłodsi uczniowie wrócili do nauki stacjonarnej od razu po zakończeniu ferii zimowych. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty oraz tegoroczni maturzyści mogą brać udział w konsultacjach indywidualnych w szkołach lub takich organizowanych w małych grupach. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości