Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiążu wzbogaciła się o samochód marki Toyota RAV4. Pojazd został przekazany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie, a jego pozyskanie było możliwe dzięki zaangażowaniu Naczelnika OSP Lubiąż, druha Mariusza Ozimka.
Strażacy z Lubiąża wyrazili wdzięczność wobec przedstawicieli PSP Wołów, szczególnie:
st. bryg. Jarosława Nadwodnego – Komendanta Powiatowego PSP w Wołowie,
st. kpt. Bartłomieja Charzewskiego – Zastępcy Komendanta,
asp. Sebastiana Jarmuszczaka, który odpowiadał za przygotowanie dokumentacji.
Nowy pojazd będzie wykorzystywany m.in. do wodowania łodzi ratunkowych podczas akcji na wodzie. Do tej pory jednostka nie dysponowała odpowiednim sprzętem umożliwiającym sprawne i szybkie reagowanie w takich sytuacjach.
„To dla nas ogromne wsparcie – dziękujemy za zaufanie i współpracę. Razem możemy więcej!” – podsumowano na Facebooku we wpisie na OSP Lubiąż.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze