Do włamania i kradzieży doszło na posesji pomiędzy Gródkiem a Strupiną. Kamera zarejestrowała, jak dwóch mężczyzn wchodzi na teren posesji, a potem wchodzi do środka. Właściciele proszą o pomoc!
Na naszych zdjęciach widać dwóch mężczyzn, którzy wchodzą na posesję. Na nagraniu wideo, które przekazała nam Czytelniczka widać, jak podchodzą do budynku, a potem wspinają na dach i tamtędy dostają się do środka.
- Zrujnowali dom w środku i ukradli co się dało - informuje nasza Czytelniczka, prosząc o pomoc tych, którzy mogą pomóc w ujęciu sprawców włamania i kradzieży.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A Jabłońska tak sobie może handlować narkotykami
A Jabłońska tak sobie może handlować narkotykami