- W związku z wystąpieniem zagrożenia epidemicznego w placówce, spowodowanego wystąpieniem u siedmiu pracowników pozytywnego testu na COVID-19, przedłużam za zgodą sanepidu zawieszenie zajęć dydaktyczno-opiekuńczych i przejście na tryb nauczania zdalnego od dnia 16 listopada do 20 listopada - poinformowała pani dyrektor.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze