Reklama

Placówka pozostaje zamknięta jeszcze co najmniej przez tydzień

13/11/2020 19:00

O konieczności zawieszenia zajęć poinformowała dyrektor Aleksandra Cieśla.

- W związku z wystąpieniem zagrożenia epidemicznego w placówce, spowodowanego wystąpieniem u siedmiu pracowników pozytywnego testu na COVID-19, przedłużam za zgodą sanepidu zawieszenie zajęć dydaktyczno-opiekuńczych i przejście na tryb nauczania zdalnego od dnia 16 listopada do 20 listopada - poinformowała pani dyrektor.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości