Reklama

Pracownicy służby zdrowia, na spotkaniu ze starostą pytają - Co dalej?

16/05/2019 22:44
Spotkanie pracowników służby zdrowia, we wtorek, ze starostą. Pracownicy pytają co dalej? Popołudniu tego samego dnia zapadła decyzja o poinformowaniu NFZ o zawieszeniu udziałów w Brzegu Dolnym. Kto i dlaczego to zrobił? Co na to burmistrz Brzegu Dolnego, który, mówi w Kurierze jak widzi tę sytuację? O tym w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="640" height="352" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/05/ggyv2092.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości