Reklama

Przyjaciele Maćka zbierają pieniądze na sprowadzenie jego ciała z Norwegii

27/11/2020 11:04

Policja w Norwegii poinformowała, że mieszkaniec powiatu wołowskiego został znaleziony martwy w jednej z miejscowości na Półwyspie Skandynawskim.

Przyjaciele Maćka rozpoczęli zbiórkę, której celem jest zgromadzenie pieniędzy na sprowadzenie jego ciała z Norwegii. - Odszedł od nas Maciej Wałęski - piszą na plakatach, które wraz z puszkami pojawiły się w Wołowie i okolicach. - Obecnie jego ciało jest w Norwegii. Rodzinie zależy, aby go pochować w Polsce. Pomóż mu wrócić do kraju. Każdy grosz się liczy.

O SPRAWIE PISZEMY W NAJNOWSZYM KURIERZE GMIN. ZAPRASZAMY DO SKLEPU PO ELEKTRONICZNE WYDANIE

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości