Przyjaciele Maćka rozpoczęli zbiórkę, której celem jest zgromadzenie pieniędzy na sprowadzenie jego ciała z Norwegii. - Odszedł od nas Maciej Wałęski - piszą na plakatach, które wraz z puszkami pojawiły się w Wołowie i okolicach. - Obecnie jego ciało jest w Norwegii. Rodzinie zależy, aby go pochować w Polsce. Pomóż mu wrócić do kraju. Każdy grosz się liczy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze