Reklama

Radna o władzach gminy: - „To oni powinni się bać”

29/11/2020 19:21

Rozmowa z Ewą Furą, radną gminy Brzeg Dolny, która powiesiła baner informujący społeczeństwo o wyroku i pensji byłego burmistrza.

Czy baner krytykujący władze Brzegu Dolnego jeszcze wisi? Czy znowu pojawiły się problemy i ktoś chciał, aby go ściągnąć?

Tak, baner jeszcze wisi i cieszę się bardzo, że jest tak duży odzew
w tej sprawie, są również gratulacje za odwagę. Na szczęście nośnik jest na terenie prywatnym i jest to osoba, która zna swoje prawa i się nie boi. Z tego, co mi wiadomo już była próba pierwszego ataku.

DLASZĄ CZĘŚĆ ROZMOWY PRZECZYTACIE W KURIERZE GMIN. ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości