Reklama

Remontują dolnobrzeski skate park

01/08/2022 14:54

Odnowiony skate park zostanie oddany do użytku jesienią.

Stare urządzenia na dolnobrzeskim skate parku zostały zdemontowane w czerwcu. W lipcu wylano nową żelbetową nawierzchnię o powierzchni 25 m x 35 m i zamówiono nowe urządzenia. Będą to m.in.  fun box, quarter-pipe czy ollie-box.

Jak poinformował wiceburmistrz Brzegu Dolnego Artur Michałek, podjęto decyzję o całkowitej wymienie nawierzchni skateparku, remoncie części elementów i kupnie nowych. 

Kiedyś nawierzchnia była asfaltowa, obecnie wylana nawierzchnia jest betonowa, naprawdę profesjonalna i idealnie gładka. Użytkownicy skateparku z pewnością zauważą zupełnie inną jakość – mówi zastępca burmistrza Artur Michałek.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości