Strajk nauczycieli został zawieszony - prawdopodobnie do września. Na dniach odbędą się rady klasyfikacyjne, uczniowie ukończą szkoły w terminie, a matury odbędą się w normalnym trybie - początek 6 maja. Co Wy, maturzyści o tym sądzicie? Cieszycie się z tego powodu?
Komentarze