- W trosce o seniorów, w związku z pandemią COVID-19 i obowiązującymi zaleceniami, by osoby starsze po 70. roku życia pozostały w domach, uruchamiamy Centrum Wsparcia Seniorów i Osób Potrzebujących - informuje urząd. - Każda osoba potrzebująca wykupić receptę, zrobić zakupy czy też potrzebująca wyprowadzić na spacer pupila jest proszona o kontakt pod wskazanym na plakacie numerem telefonu. Jeśli jesteś osobą, która chce zostać wolontariuszem - czekamy na Twoje zgłoszenie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze