Reklama

Uczniowie przyjechali do burmistrza na rowerach

21/06/2024 17:36

W Urzędzie Miejskim w Wołowie burmistrz Dariusz Chmura spotkał się z uczniami 7 klasy Zespół Szkół Publicznych Lubiąż, którzy przyjechali do urzędu rowerami korzystając ze ścieżki rowerowej łączącej "Lubiąż z Wołowem."
- Cieszę się, że nasi mieszkańcy chętnie poruszają się na rowerach oraz korzystają z tej ścieżki, co tylko potwierdza, że trasa "Wołów-Lubiąż" zasługuje na swoje miejsce w TOP 5 tras wyznaczonych przez Dolnośląska Kraina Rowerowa - podkreśla burmistrz Wołowa.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości