Reklama

Urzędnicy apelują do mieszkańców o ostrożność

12/12/2022 16:03

Urząd Miejski w Wołowie informuje o planowanej podcince drzew.

Jak informuje wołowski ratusz, w najbliższych dniach na Alejach Niepodległości w Wołowie prowadzona będzie  podcinka pielęgnacyjna drzew. -  Prosimy kierowców oraz pieszych  o zachowanie szczególnej ostrożności - apelują urzędnicy. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości