Urząd Miejski w Wołowie informuje o planowanej podcince drzew.
Jak informuje wołowski ratusz, w najbliższych dniach na Alejach Niepodległości w Wołowie prowadzona będzie podcinka pielęgnacyjna drzew. - Prosimy kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności - apelują urzędnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze