Reklama

Władze gminy: Nie będziemy tolerować wandalizmu

19/10/2020 18:50

Mieszkańcy ulicy Jagodowej w Wołowie przekazali wołowskim urzędnikom zdjęcia placu zabaw i miejsca do organizacji ognisk. Tak prezentował się po ostatniej sobotniej imprezie, w trakcie której interweniowała policja.

- Następnego dnia mieszkańcy zastali taki oto widok: połamane drzewo, wygięte ogrodzenie, zanieczyszczony piasek na placu zabaw i sterta śmieci przy palenisku - wyliczają urzędnicy.

Gmina Wołów jako właściciel terenu złożyła dziś wniosek do Komendy Powiatowej Policji w Wołowie o wszczęcie postępowania i ukaranie sprawców wandalizmu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości