- Następnego dnia mieszkańcy zastali taki oto widok: połamane drzewo, wygięte ogrodzenie, zanieczyszczony piasek na placu zabaw i sterta śmieci przy palenisku - wyliczają urzędnicy.
Gmina Wołów jako właściciel terenu złożyła dziś wniosek do Komendy Powiatowej Policji w Wołowie o wszczęcie postępowania i ukaranie sprawców wandalizmu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze