Mamy 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody w dzisiejszym komunikacie.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: oławskiego, polkowickiego, lubińskiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego, kłodzkiego, wołowskiego, wrocławskiego i trzebnickiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 3436.
Komentarze