Reklama

Wojewoda informuje o nowych przypadkach koronawirusa. Wśród 22 chorych mieszkańcy powiatu wołowskiego

07/08/2020 10:51

Mamy 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody w dzisiejszym komunikacie.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: oławskiego, polkowickiego, lubińskiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego, kłodzkiego, wołowskiego, wrocławskiego i trzebnickiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 3436.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości