Sąd wydał decyzję. Mieszkaniec Wińska musi zapłacić za bezumowne korzystanie z terenu gminy. Nie pomogły nawet zeznania trzech wójtów. Obecna wójt dopięła swego udowadniając w sądzie, że gminie te pieniądze należą się. O SZCZEGÓŁACH TEJ SPRAWY PISZEMY W NAJNOWSZYM KURIERZE GMIN
Komentarze