Reklama

Wyjeżdżali do szerszeni, plamy oleju i wypadku

21/08/2020 14:14

To był spokojny tydzień dla wołowskich służb. Główne działania strażaków skupiały się na usuwaniu gniazd os i szerszeni.

- Takich zdarzeń mieliśmy najwięcej - mówi Daniel Lisiecki z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Wołowie. - Kilka razy interweniowaliśmy w Wołowie, wzywano nas też do usuwania gniazd w Lubiążu i Prawikowa. Strażacy usuwali też plamę oleju, którą pozostawił w Brzegu Dolnym przy ul. Wilczej jeden z kierowców.  Plama ciągnęła się od basenu aż do liceum. - Zabezpieczyliśmy miejsce przed dalszym jej rozjeżdżaniem przez auta. Na miejsce został też wezwany zarządca drogi.W nocy z 15 na 16 sierpnia doszło do wypadku drogowego w Krzydlinie Małej. Na wyjeździe z miejscowości, na łuku drogi kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad autem i wpadł do rowu. Na szczęście ani jemu, ani podróżującej z nim osobie nic się nie stało. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości