23/10/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Kongres MŚP - przestrzeń do dialogu i wymiany doświadczeń dla biznesu i rządzących. Prelegenci, m.in. marszałek Paweł Gancarz, omówią trendy gospodarcze i wyzwania. Nagrody dla innowatorów w kategoriach takich jak ekologia czy sukces za granicą. Raport o rozwoju Dolnego Śląska i strefa EXPO dostarczą wartościowych rozmów i networkingowych możliwości. Organizatorem jest Dolnośląski Fundusz Rozwoju, który wspiera rozwój biznesu na Dolnym Śląsku, uznając MŚP za kluczowy filar polskiej gospodarki.
Partnerem strategicznym Kongresu jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego
Kongres będzie największym bezpłatnym wydarzeniem dla przedsiębiorców na Dolnym Śląsku