W niedzielę, 3 lutego 2019 roku o godz. 16.00 do walki staną drużyny piłki halowej. Na wygranych czeka Puchar Ligi. Impreza została objęta patronatem przez Bartosza Granata dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie. Organizatorzy czekają jeszcze na zgłoszenia. W chwili gdy publikujemy ten post, wiadomo o dwóch wolnych miejscach. Więcej informacji znajdziecie tutaj -> Facebook OSiR Wołów
Komentarze