Reklama

Dolnobrzeski Strajk Kobiet już 4 listopada

03/11/2020 09:59

- Spacerując po ulicach miasta bądźmy sobą, pokażmy, że dla nas najważniejsza jest wolność i demokracja, uważajmy na siebie, nie dajmy się sprowokować, bądźmy dobrymi ludźmi - piszą organizatorzy, zapraszając na kolejne wydarzenie. Strajk Kobiet w Brzegu Dolnym odbędzie się 4 listopada o godz. 19. Start: fontanna, os. Warzyń.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości