- Spacerując po ulicach miasta bądźmy sobą, pokażmy, że dla nas najważniejsza jest wolność i demokracja, uważajmy na siebie, nie dajmy się sprowokować, bądźmy dobrymi ludźmi - piszą organizatorzy, zapraszając na kolejne wydarzenie. Strajk Kobiet w Brzegu Dolnym odbędzie się 4 listopada o godz. 19. Start: fontanna, os. Warzyń.
Komentarze