- W naszym przypadku oznacza to, że zajęcia stacjonarne będą odbywały się na zmianę z zajęciami zdalnymi, czyli tydzień zajęć zdalnych dla całej klasy, tydzień zajęć stacjonarnych - informują Aleksandra Cholajda - Miłkowska oraz Kamila Jawiarczyk.
Od poniedziałku, 19 października do 23 października (piątek) do szkoły przychodzą klasy: 2a, 2b, 1a, 2ag. W tym czasie zdalnie uczą się klasy: 2c, 1b, 2bg. Po tygodniu następuje zmiana i klasy, które uczyły się w systemie zdalnym przychodzą do szkoły, a klasy, które uczyły się stacjonarnie przechodzą na system zdalny. Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z obowiązującym planem lekcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze