Reklama

Droga od ronda w kierunku Radecza otwarta. Kiedy?

05/11/2020 19:47

Od 9 listopada kierowcy jadący do Brzegu Dolnego od strony Obornik Śląskich lub Godzięcina nie będą już musieli nadkładać kilometrów i przejeżdżać przez Wołów - poinformował dolnobrzeski magistrat. - Firma STRABAG, wykonawca przebudowy skrzyżowania dróg Radecz-Godzięcin i Wołów-Bukowice, kończy kolejny etap prac. Dla ruchu otwarty zostanie odcinek prowadzący od ronda w kierunku Radecza.

/źródło: Brzeg Dolny/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości