Od 9 listopada kierowcy jadący do Brzegu Dolnego od strony Obornik Śląskich lub Godzięcina nie będą już musieli nadkładać kilometrów i przejeżdżać przez Wołów - poinformował dolnobrzeski magistrat. - Firma STRABAG, wykonawca przebudowy skrzyżowania dróg Radecz-Godzięcin i Wołów-Bukowice, kończy kolejny etap prac. Dla ruchu otwarty zostanie odcinek prowadzący od ronda w kierunku Radecza.
Komentarze