Reklama

Kierowcy mogą już korzystać z nowego ronda

10/11/2020 11:30

Rondo Wołów/ Oborniki Śląskie/ Godzięcin / Radecz już przejezdne. Prace zakończyły się 9 listopada. STRABAG Infrastruktura Południe sp. z o.o., wykonawca przebudowy skrzyżowania dróg Radecz-Godzięcin i Wołów-Bukowice, zakończyła właśnie kolejny etap prac. Dla ruchu otwarty zostanie odcinek drogi prowadzący od ronda w kierunku Radecza.

[video width="320" height="576" mp4="https://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/11/video-1605000646.mp4"][/video]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości