Reklama

Młodzi Demokraci walczą o kładkę w Brzegu Dolnym

12/10/2020 19:40

Młodzi Demokraci z Brzegu Dolnego wyszli z propozycją zawarcia porozumienia między Gminą Brzeg Dolny, a Starostwem Powiatowym w zakresie wspólnego utrzymania kładki w Brzegu Dolnym.

- Złożyliśmy również pismo z prośbą do Gminy Brzeg Dolny o wystosowanie wniosku do pozostałych współwłaścicieli o przekazanie kładki w formie darowizny właśnie dla Gminy Brzeg Dolny co z pewnością zmieniłoby na lepsze sytuację prawną takowej i ułatwiłoby zarządzanie nią - informują młodzi działacze. - Mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszych pism i pomyślne zakończenie sprawy związanej z kładką kolejową w Brzegu Dolnym.