- Złożyliśmy również pismo z prośbą do Gminy Brzeg Dolny o wystosowanie wniosku do pozostałych współwłaścicieli o przekazanie kładki w formie darowizny właśnie dla Gminy Brzeg Dolny co z pewnością zmieniłoby na lepsze sytuację prawną takowej i ułatwiłoby zarządzanie nią - informują młodzi działacze. - Mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszych pism i pomyślne zakończenie sprawy związanej z kładką kolejową w Brzegu Dolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze