Piłkarze KS Rokita 1946 Brzeg Dolny rozegrali w sobotę ostatni mecz sezonu 2022/2023.
Na Stadionie Miejskim wygrali z MKS Ślęża Sobótka 2:1, a później wspólnie z kibicami świętowali wywalczony awans do ligi okręgowej. Przed rozpoczęciem spotkania zastępca burmistrza Artur Michałek wręczył zawodnikom czek na kwotę 2000 zł na zakup sprzętu sportowego.

źrodło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze