Reklama

Piłkarze Rokity świętowali awans do okręgówki

26/06/2023 09:09

Piłkarze KS Rokita 1946 Brzeg Dolny rozegrali w sobotę ostatni mecz sezonu 2022/2023.

Na Stadionie Miejskim wygrali z MKS Ślęża Sobótka 2:1, a później wspólnie z kibicami świętowali wywalczony awans do ligi okręgowej. Przed rozpoczęciem spotkania zastępca burmistrza Artur Michałek wręczył zawodnikom czek na kwotę 2000 zł na zakup sprzętu sportowego.

źrodło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości