Reklama

Raport wojewody. Jak kształtuje się sytuacja epidemiczna w regionie?

18/10/2020 11:22

- Mamy 369 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - poinformowało biuro wojewody.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry oraz powiatów: głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego i zgorzeleckiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9404.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości