Reklama

Dlaczego jeszcze nie ruszyły bezpłatne szczepienia?

07/09/2020 09:50

Urząd Miejski w Brzegu Dolnym informuje, że z powodu braku możliwości zakupu szczepionki, bezpłatne szczepienia przeciw grypie osób, które ukończyły 60 rok życia i są emerytami lub rencistami, jeszcze się nie rozpoczęły. - O możliwych terminach szczepień poinformujemy niezwłocznie po pojawieniu się szczepionki w sprzedaży - zapewniają urzędnicy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości