Reklama

Kolejne nasadzenia zieleni w mieście

17/09/2020 11:24

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie pochwaliło się kolejnymi zrealizowanymi nasadzeniami. - Została zasiana traw, a ulica Przechodnia z dnia na dzień pięknieje i staje się wizytówką naszego miasta - poinformowała spółka.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości