Reklama

Prestiżowe wyróżnienie dla Brzegu Dolnego

07/09/2020 15:28

Gmina Brzeg Dolny otrzymała Certyfikat Samorząd Promujący Zdrowie za efektywne, nowoczesne i skuteczne działania na rzecz rozwoju ochrony zdrowia, profilaktyki zdrowego stylu życia i promocji aktywności fizycznej.

- Jest mi bardzo miło poinformować, że otrzymaliśmy także Certyfikat Nadzwyczajny "Grand Quality" za najwyższą liczbę punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych w konkursie - pisze burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek.

Wręczenie nagród odbyło się dzisiaj w Warszawie. - To bardzo ważne wyróżnienie i cieszę się, że wraz z sekretarz Katarzyną Zagórską mogłem odebrać tak znaczącą nagrodę - podkreśla samorządowiec. - To zasługa naszych mieszkańców, którzy korzystają z programów profilaktycznych oraz korzystają z naszych obiektów sportowych i prowadzą aktywny tryb życia.

Reklama

/źródło: fb burmistrza Pawła Pirka/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości