- Jest mi bardzo miło poinformować, że otrzymaliśmy także Certyfikat Nadzwyczajny "Grand Quality" za najwyższą liczbę punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych w konkursie - pisze burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek.
Wręczenie nagród odbyło się dzisiaj w Warszawie. - To bardzo ważne wyróżnienie i cieszę się, że wraz z sekretarz Katarzyną Zagórską mogłem odebrać tak znaczącą nagrodę - podkreśla samorządowiec. - To zasługa naszych mieszkańców, którzy korzystają z programów profilaktycznych oraz korzystają z naszych obiektów sportowych i prowadzą aktywny tryb życia.
/źródło: fb burmistrza Pawła Pirka/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze