Reklama

Spotkanie z reżyserem w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury

02/10/2020 14:28

- Przygotowaliśmy gratkę dla fanów kina autorskiego - informuje ośrodek. - 3 października o 16.15 zapraszamy na emisję filmu „Interior” w reżyserii Marka Lechkiego, a tuż po projekcji spotkanie z reżyserem i możliwość zadania pytań i dowiedzenia się więcej o twórczości firmowej autora wielokrotnie nagradzanych produkcji, jak m.in „Moje Miasto”, „Erratum” oraz serialu „Pakt”.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości