Dzisiaj po południu służby otrzymały zgłoszenie o ulatniającym się gazie w budynku przy ul. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym. Na miejscu trwa akcja straży pożarnej. [video width= 320 height= 576 mp4= https://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/10/video-1601564340.mp4 ][/video]
Komentarze