Reklama

Śmieci z Wróblewa na monitoringu [WIDEO]

23/11/2021 15:54

Aktualizacja w sprawie składowiska nielegalnych odpadów w miejscowości Wróblewo. O sytuacji na tej posesji znajdującej się na terenie gminy Wołów pisaliśmy już w gazecie. Teraz zainstalowano tam monitoring.

- Jako samorząd realizujemy misję #ZielonyWołów, dlatego tym bardziej będziemy zwalczać tego typu działalność, która jest szkodliwa dla środowiska i naraża podatników - gminę na koszty - zgodnie z przygotowanymi szacunkami usunięcie odpadów z prywatnej posesji to zadanie za kwotę aż 600 000 złotych - informuje burmistrz Dariusz Chmura na swoim profilu w serwisie Facebook

Reklama

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/wolow/nielegalne-odpady-we-wroblewie-600-tys-zl-za-wywoz-smieci/ https://kuriergmin.pl/wolow/masa-nielegalnych-odpadow-na-podworku-kto-je-przywiozl/ https://kuriergmin.pl/wolow/budowa-przystani-nad-odra-i-sciezek-rowerowych-konferencja-z-udzialem-burmistrzow-z-naszego-powiatu-wideo/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości