Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Wołowie zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mężczyznę podejrzewanego o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. W trakcie przeprowadzonych czynności ujawniono u niego również woreczek strunowy z zawartością marihuany.
Funkcjonariusze z wołowskiej drogówki zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego, u którego w trakcie przeprowadzonej kontroli drogowej rozpoznali symptomy świadczące o tym, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia mundurowych- narkotest wykazał obecność amfetaminy i THC w organizmie kierowcy.
Policjanci w trakcie kontroli znaleźli ponadto przy mężczyźnie woreczek strunowy z zawartością marihuany. Od kierującego została pobrana krew, która zostanie poddana szczegółowemu badaniu laboratoryjnemu na obecność narkotyków w organizmie mężczyzny. 28-latek będzie teraz odpowiadał przed sądem za swoje występki, a grożąca mu kara za posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pod ich wpływem to łącznie nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze